My Twitter Feed

20 Μαΐου, 2022

ΕΙΔΗΣΕΙΣ.ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ:

ΑΕΙ: Με συγκίνηση η τελετή ορκωμοσίας -

Παρασκευή, 20 Μαΐου, 2022

Νέα νίκη ΣΥΡΙΖΑ, 3η η ΔΑΚΕ -

Παρασκευή, 20 Μαΐου, 2022

“Αγώνας με περισσότερο ζήλο” -

Πέμπτη, 19 Μαΐου, 2022

Μηνύματα για τη γενοκτονία Ποντίων -

Πέμπτη, 19 Μαΐου, 2022

Εικόνες λεηλασίας στα λουτρά -

Πέμπτη, 19 Μαΐου, 2022

Καταδίκη συμπεριφορών σε κάλπη -

Πέμπτη, 19 Μαΐου, 2022

Μόνο η Ειρήνη στη ΚΕ του ΣΥΡΙΖΑ -

Τετάρτη, 18 Μαΐου, 2022

Όλο το πρόγραμμα των Πολυκαστρινών -

Τετάρτη, 18 Μαΐου, 2022

Θωμαίδης/Βεργίδης σ`επιτροπές

perifereia-kentrikis-makedoniasΠραγματοποιήθηκε χθες Παρασκευή, η εκλογή των μελών της Επιτροπής Ανάπτυξης, Καινοτομίας και Αγροτικής Οικονομίας και της Επιτροπής Ποιότητας Ζωής του Περιφερειακού Συμβουλίου Κεντρικής Μακεδονίας.

Η σύνθεση των νεοσύστατων επιτροπών, στις οποίες εκλέχτηκαν οι δυο περιφερειακοί σύμβουλοι Κιλκίς της παράταξης Τζιτζικώστα, Ανδρέας Βεργίδης και Παύλος Θωμαίδης, έχει ως εξής:

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ, ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ

(υπό την εποπτεία του Αντιπεριφερειάρχη Επιχειρηματικότητας, Ανταγωνιστικότητας και Περιβάλλοντος Θεοφάνη Παπά)

Τακτικά μέλη

  1. Αγγέλου Αριστείδης
  2. Βασιλειάδης Βασίλειος
  3. Βεργίδης Ανδρέας
  4. Μπάτος Σωτήρης
  5. Τζηρίτης Δημήτριος
  6. Τεληγιαννίδης Θεόφιλος
  7. Τσαλώνης Γεώργιος
  8. Σπυρόπουλος Παναγιώτης
  9. Βαλιάνος Στυλιανός
  10. Βουλγαρίδης Χρήστος
  11. Ζιώγας Ιωάννης
  12. Καγιάς Γεώργιος
  13. Μπουφίδου Χρυσάνθη
  14. Τόσκας Λάζαρος

Αναπληρωματικά μέλη

  1. Γιουτίκας Κωνσταντίνος
  2. Ζέρζης Πέτρος
  3. Ζωγράφου Αικατερίνη
  4. Καρατζιούλα Νίκη
  5. Κούης Κωνσταντίνος
  6. Θωμαΐδης Παύλος
  7. Μπισμπινά Γερακίνα
  8. Μπιτόπουλος Στέφανος
  9. Γάκης Βασίλειος
  10. Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος
  11. Καζαντζίδης Παντελεήμονας
  12. Μούρνος Δημήτριος
  13. Τρεμόπουλος Μιχαήλ
  14. Χειμώνας Αθανάσιος

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑΣ ΖΩΗΣ

(Υπό την εποπτεία του Αντιπεριφερειάρχη Κοινωνικής Συνοχής και Αλληλεγγύης Χαράλαμπου Αηδονόπουλου)

Τακτικά μέλη

  1. Ανατολίτης Βασίλης
  2. Ζέρζης Πέτρος
  3. Ζωγράφου Αικατερίνη
  4. Θωμαΐδης Παύλος
  5. Καρατζιούλα Νίκη
  6. Μπιτόπουλος Στέφανος
  7. Φύκα Ελένη
  8. Χριστόπουλος Μιχαήλ
  9. Γάκης Βασίλειος
  10. Καζαντζίδης Παντελεήμων
  11. Μούρνος Δημήτριος
  12. Παυλίδου Νιόβη-Φωτεινή
  13. Τρεμόπουλος Μιχαήλ
  14. Χειμώνας Αθανάσιος

Αναπληρωματικά μέλη

  1. Αγγέλου Αριστείδης
  2. Βασιλειάδης Βασίλειος
  3. Βεργίδης Ανδρέας
  4. Παγώνης Γιάννης
  5. Σπυρόπουλος Παναγιώτης
  6. Τεληγιαννίδης Θεόφιλος
  7. Τερζανίδης Χρήστος
  8. Τζηρίτης Δημήτριος
  9. Βαλιάνος Στυλιανός
  10. Ιγνατιάδης Θεόδωρος
  11. Καγιάς Γεώργιος
  12. Καλαϊτζή Καλλιόπη
  13. Μπουφίδου Χρυσάνθη
  14. Τόσκας Λάζαρος

Σχολιάστε