Εξανέστη από το… βήμα του twitter -

Την Πέμπτη η Λαϊκή του Κιλκίς -

Έργα 1,2 εκατ. για συντήρηση δρόμου -

Στην 3η θέση ο Άρης Παντελεήμονα

Την τρίτη του συνεχόμενη νίκη στο πρωτάθλημα πέτυχε ο Μ.Γ.Σ. Άρης Παντελεήμονα νικώντας και την ομάδα του Λεβεντοχωρίου με 2-1.

Με πρωταγωνιστές τους αειθαλείς άσσους των γηπέδων Χονδρόπουλο Ηλία και Φαρμάκη Αστέριο, που σημείωσαν από ένα τέρμα σε κάθε ημίχρονο, αλλά και με τους υπόλοιπους ποδοσφαιριστές της ομάδας να αποδίδουν τα μέγιστα επιτεύχθηκε η νίκη, με τους φιλοξενούμενους να ισοφαρίζουν προσωρινά στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου.

Μετά την ολοκλήρωση και της έκτης αγωνιστικής η ομάδα βρέθηκε στην 3η θέση του βαθμολογικού πίνακα με 10 βαθμούς και συντελεστή 10-8 τέρματα. Επόμενη αναμέτρηση για τον Μ.Γ.Σ. Άρη Παντελεήμονα την Κυριακή 4 Νοεμβρίου εκτός έδρας στις 15:00 με αντίπαλο την Δόξα Βαπτιστή.