My Twitter Feed

1 Οκτώβριος, 2020

ΕΙΔΗΣΕΙΣ.ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ:

Στις σημαντικές πόλεις το Κιλκίς -

Τετάρτη, 30 Σεπτέμβριος, 2020

ΑΣΕ: Στηρίζουμε τις κινητοποιήσεις -

Τετάρτη, 30 Σεπτέμβριος, 2020

Φεύγει από Πολύκαστρο η 33η ΤΑΞ; -

Τετάρτη, 30 Σεπτέμβριος, 2020

Οι εκλογές στον Εμπορικό Κιλκίς -

Τρίτη, 29 Σεπτέμβριος, 2020

Και 5 κρούσματα ιού Δ. Νείλου -

Τρίτη, 29 Σεπτέμβριος, 2020

Να μην απολυθούν οι καθαρίστριες -

Τρίτη, 29 Σεπτέμβριος, 2020

Να εγκριθούν και τα ολιγομελή των ΓΕΛ -

Δευτέρα, 28 Σεπτέμβριος, 2020

Μέτρα για τα προσφυγόπουλα -

Δευτέρα, 28 Σεπτέμβριος, 2020

Δείτε τον συνδυασμό Τονικίδη

Δείτε τα ονόματα των υποψηφίων συμβούλων του συνδυασμού ΚΙΛΚΙΣ – ΔΗΜΟΣ ΑΞΙΩΝ με υποψήφιο δήμαρχο τον Παύλο Τονικίδη, όπως κατατέθηκαν στο Πρωτοδικείο Κιλκίς:

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΓΑΛΛΙΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

 

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΔΡΕΜΙΣΙΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2 ΖΩΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΕΟΦΥΤΟΥ
3 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
4 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5 ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΣΑΜΨΩΝ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6 ΣΒΕΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
8 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
9 ΤΟΓΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ
10 ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΟΪΡΑΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΙΛΚΙΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ
3 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ
6 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7 ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8 ΑΥΓΗΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
9 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
10 ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
11 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΛΗΜΑΝΤΟΣ (ΚΛΗΜΗΣ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
12 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΕΝΑ) του ΚΥΡΙΑΖΗ
13 ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
14 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
15 ΚΑΪΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
16 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ
17 ΚΑΛΑΝΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18 ΚΑΛΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
19 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ-ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
20 ΚΑΤΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
21 ΚΕΤΙΚΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
22 ΚΗΠΟΥΡΙΔΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ (ΑΛΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
23 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
24 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
25 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
26 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
27 ΜΑΝΤΖΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
28 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
29 ΜΟΣΧΟΥΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
30 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΑΝΕΣΤΗ
31 ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
32 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
33 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ
34 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΤΙΜΟΛΕΟΝΤΟΣ
35 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΠΑΝΤΕΛΗ
36 ΠΟΖΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΑΒΡΙΗΛ
37 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΗΛΙΑ
38 ΣΕΪΤΑΝΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
39 ΣΤΑΝΗΜΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΓΕΝΗ
40 ΣΤΕΦΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
41 ΣΤΡΑΤΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
42 ΤΖΩΤΖΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
43 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
44 ΤΡΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
45 ΦΛΩΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ
46 ΦΥΝΤΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΡΟΥΣΣΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΚΑΡΑΜΠΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6 ΟΣΙΠΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΟΥΡΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
2 ΜΑΡΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΙΚΡΟΛΙΜΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΒΑΛΜΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
2 ΕΔΙΡΝΕΛΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
3 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ
4 ΚΑΛΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ
5 ΚΙΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
6 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7 ΣΑΠΛΑΤΕΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΗΛΙΑ
8 ΦΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΧΕΡΣΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

 

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΑΝΘΡΑΚΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ
2 ΒΑΚΙΡΤΖΙΔΕΛΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΦΩΤΙΟΥ
3 ΔΡΕΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4 ΣΑΧΠΕΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΙΛΚΙΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΟΥ ΜΠΕΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΩΡΟΘΕΟΥ
4 ΔΙΑΛΛΙΝΑ ΑΜΑΛΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5 ΖΩΗΡΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6 ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7 ΜΑΡΑΓΚΟΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ
8 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9 ΠΑΠΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΓΙΩΡΓΟ
10 ΤΖΙΟΥΡΤΖΙΟΥΜΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
11 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
12 ΧΑΣΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΣΑΝΤΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ του ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ
2 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΣΑΒΒΙΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ-ΕΙΡΗΝΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
5 ΧΩΛΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
6 ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ του ΖΑΧΑΡΙΑ

 

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΜΑΡΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΚΡΙΤΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΦΛΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΧΑΪΤΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του ΛΕΑΝΔΡΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΑΡΑΝΤΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΚΡΑΣΙΜΗΡ
2 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΚΟΠΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΑΒΡΥΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
2 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΘΟΦΥΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΛΙΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΕΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2 ΠΑΡΑΣΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΘΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΖΑΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
3 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΠΤΙΣΤΗ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΚΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

 

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΛΛΙΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΚΕΨΙΜΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
3 ΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ
4 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΑΚΑΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ
2 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΟΣΑΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ  ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΜΠΕΛΤΣΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2 ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΩΜΑ
3 ΣΕΛΒΙΔΟΥ ΣΟΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΤΕΡΖΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΛΙΑ

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΠΤΑΛΟΦΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΚΑΤΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2 ΚΑΤΑΚΑΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ (ΗΡΩ) του ΙΩΑΚΕΙΜ
3 ΚΕΤΣΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4 ΚΟΤΖΑΠΟΥΙΚΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΣΑΒΒΑ
3 ΤΣΟΜΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
4 ΧΟΥΤΣΙΔΟΥ ΝΑΤΙΑ του ΒΑΧΤΑΝΓΚ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

 

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
3 ΤΡΑΪΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΟΔΟΣΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΑΧΙΛΛΕΩΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΙΣΩΜΑΤΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΗΛΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΣΑΑΚ
2 ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΜΠΑΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΠΑΠΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΣΑΡΒΑΝΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΒΙΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΞΥΓΑΛΑΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΤΑΚΑΒΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΙΩΣΗΦ
2 ΗΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΣΑΠΡΑΝΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΔΙΟΓΕΝΗ
4 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΙΛΑΔΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΠΙΛΙΤΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΔΑΝΙΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ(ΔΗΜΟΣ) του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΩΝΟΥΔΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΡΩΝΟΥΔΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΦΥΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2 ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ του ΜΙΧΑΗΛ

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΗΣΤΩΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ
4 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΤΩΝ (ΧΑΡΗΣ) του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΕΙΨΥΔΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΚΑΛΑΪΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2 ΚΕΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
3 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΝΔΡΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΛΑΓΟΥΤΑΡΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΜΠΟΥΤΣΙΑΚΤΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΠΕΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΒΡΥΣΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΖΑΧΑΡΙΑ-ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΡΙΤΑ του ΓΚΙΒΙ
3 ΛΑΠΟΥΡΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
4 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΙΩΤΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΗΣ ΣΤΕΡΝΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΠΟΖΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΧΡΥΣΑ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
2 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΝΕΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΖΩΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΚΑΡΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ του ΙΣΑΑΚ
3 ΚΟΥΖΟΥΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΞΙΜΟΥ
4 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΛΑΝΘΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΜΑΤΕΝΤΖΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΙΑΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΚΑΛΑΣΑΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2 ΚΟΥΖΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΟΚΑΜΠΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΝΟΠΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΓΚΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
3 ΤΣΕΡΚΕΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΟΥΡΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΚΟΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΜΟΣΧΟΓΛΟΥ ΜΟΣΧΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΠΑΤΤΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΤΙΤΟΥ
4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΙΟΦΥΤΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
2 ΚΟΝΤΖΟΛΟΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
3 ΜΕΣΙΟΥΡΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4 ΜΠΕΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

 

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΓΙΟΒΑΝΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2 ΕΣΚΙΟΓΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3 ΚΟΥΖΟΥΚΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΣΑΡΜΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΚΕΡΑΤΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΖΕΛΕΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
2 ΛΕΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3 ΜΠΟΥΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4 ΠΕΤΡΟΓΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΥ ΑΓΙΟΝΕΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΓΙΑΝΝΟΥΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΑΒΒΑ
3 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ
4 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΔΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΖΩΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
2 ΚΑΒΑΛΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
4 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΓΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΝΤΟΚΕΡΑΣΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2 ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ Σ.ΜΟΥΡΙΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΜΟΥΚΙΡΤΙΤΖΙΑΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ
2 ΜΠΑΝΤΡΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3 ΣΑΠΑΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4 ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ
2 ΚΑΛΕΣΗ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3 ΚΟΤΑΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4 ΜΑΣΜΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΕΡΠΥΛΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΛΑΔΗΜΗΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΣΗΜΕΛΑ του ΑΡΙΣΤΟΚΛΗ
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2 ΧΙΟΝΙΔΟΥ ΕΛΕΑΝΘΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΥΣΚΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΕΡΣΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΑΜΑΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΠΑΥΛΟΥ
3 ΚΟΤΑΝΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ
4 ΣΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΓΚΟΥΡΑΜΙ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΟΠΕΤΡΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΑΒΒΑ
2 ΖΗΣΙΑΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
3 ΚΑΛΙΝΤΕΡΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
4 ΜΕΖΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΩΡΥΓΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΟΠΙΚΗΣ  ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

Αυξ. Αρ. Υποψηφίου Επώνυμο Όνομα Πατρώνυμο
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΙΩΤΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
4 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
Σχολιάστε