My Twitter Feed

20 Σεπτέμβριος, 2020

ΕΙΔΗΣΕΙΣ.ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ:

ΓΝΚ: Καταγγελίες ενόψει εκλογών! -

Κυριακή, 20 Σεπτέμβριος, 2020

Δυο νέα κρούσματα στο νομό Κιλκίς -

Σάββατο, 19 Σεπτέμβριος, 2020

Ενίσχυση παραγωγών στις λαϊκές -

Σάββατο, 19 Σεπτέμβριος, 2020

ΚΝΕ: Μ` επιτυχία το Φεστιβάλ σε Κιλκίς -

Σάββατο, 19 Σεπτέμβριος, 2020

Ένα χαρούμενο Πολιτιστικό Καλοκαίρι -

Σάββατο, 19 Σεπτέμβριος, 2020

Κλειστά δυο σχολεία σε Γουμένισσα -

Παρασκευή, 18 Σεπτέμβριος, 2020

Σπανίζουν οι σχολ. καθαρίστριες -

Πέμπτη, 17 Σεπτέμβριος, 2020

Λύση για τους δασικούς χάρτες -

Πέμπτη, 17 Σεπτέμβριος, 2020

Ποιοί κατεβαίνουν με Δ. Σισμανίδη

Τα ονόματα των υποψηφίων του συνδυασμού ΑΝΟΔΟΣ 7ΠΟΛΙΣ με υποψήφιο δήμαρχο Κιλκίς τον Δημήτρη Σισμανίδη, όπως κατατέθηκαν στο Πρωτοδικείο Κιλκίς, έχουν ως εξής:

Εκλογική Περιφέρεια Γαλλικού-Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ   
2 ΔΗΜΑΚΗ ΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   
3 ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ   
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   
5 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΟΔΥΣΣΕΑ   
6 ΣΑΤΑΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
7 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ   

 

Εκλογική Περιφέρεια Δοϊράνης-Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΠΙΠΕΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ   
2 ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΥΜΕΩΝ   

 

Εκλογική Περιφέρεια Κιλκίς-Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ-ΠΟΖΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) συζ. ΕΥΘΥΜΙΟΥ   
2 ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΣΟΛΟΜΩΝΤΑ   
3 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   
4 ΓΕΚΤΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   
5 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ-ΖΙΟΥΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ  
6 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΟΘΩΝΑ   
7 ΔΕΜΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ   
8 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
9 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΙΟΥΡΙΙ   
10 ΚΑΚΑΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   
11 ΚΑΜΙΔΗΣ ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ (ΠΟΛΥΣ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ   
12 ΚΑΝΤΖΑΒΕΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ   
13 ΚΑΡΑΚΕΖΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
14 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΚΑΡΥΠ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ   
15 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   
16 ΛΑΠΑΤΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ   
17 ΜΑΝΙΟΥΡΑ-ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ (ΜΑΡΙΑ) του ΑΣΗΜΑΚΗ   
18 ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΜΑΝΟΥΣΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   
19 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ   
20 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
21 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
22 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ   
24 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΪΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ   
25 ΠΟΓΕΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
26 ΠΡΟΔΑΝΑ-ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΒΑΪΤΣΑ (ΒΑΓΙΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
27 ΤΑΜΟΥΤΣΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ   
28 ΤΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΑΒΒΑ   
29 ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ   
30 ΤΕΡΖΗΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ   
31 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   
32 ΤΣΕΛΕΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
33 ΤΣΟΓΓΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ   
34 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ (ΦΟΥΝΕΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ   
35 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ  

 

Εκλογική Περιφέρεια Κρουσσών-Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ   
2 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   
3 ΚΑΠΑΛΤΣΙΔΟΥΚΑΡΚΑΛΗ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   
4 ΚΟΤΣΑΠΟΥΪΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ   
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΕΟΝΤΙΟΥ   
6 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
7 ΠΑΝΑΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ   

 

Εκλογική Περιφέρεια Μουριών–Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ   
2 ΚΟΥΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   
3 ΜΟΣΧΟΤΟΓΛΟΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   

 

Εκλογική Περιφέρεια Πικρολίμνης-Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΟΔΥΣΣΕΑ   
2 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
3 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ   
4 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΙΔΕΡΗ   
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΔΡΕΑ   
7 ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ   
8 ΤΣΑΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  

 

Εκλογική Περιφέρεια Χέρσου–Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   
2 ΙΝΤΖΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ   
3 ΝΑΟΥΜΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Δημοτική Κοινότητα Κιλκίς-Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   
2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ   
3 ΖΗΣΗ-ΤΕΒΡΕΝΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ  
4 ΚΑΟΥΡΜΑΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ   
5 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ   
6 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ   
7 ΜΑΓΛΟΥΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
8 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
9 ΠΑΓΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ   
10 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΦΩΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ   
11 ΤΣΙΣΜΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   
12 ΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ   

 

Δημοτική Κοινότητα Νέας Σάντας-Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Δημοτικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ   
2  ΓΑΒΡΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ   
3 ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ   
4 ΚΟΑΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
5 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ   
6 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ   

 

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Αγίας Παρασκευής–Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
2 ΣΑΜΑΝΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Μάρκου–Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΚΑΡΑΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΣΟΛΟΜΩΝΤΑ   
2 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Ακρίτας–Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ   

 

Τοπική Κοινότητα Αμαράντων–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΙΔΕΡΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
3 ΣΠΑΝΟΥΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ   
4 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Αναβρυτού–Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ   
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ   

 

 

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Ανθοφύτου–Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΞΟΥΠΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ   
2 ΤΣΙΚΟΥΝΔΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   

 

Τοπική Κοινότητα Αντιγονείας–Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΚΟΥΠΟΥΡΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   
2 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Βάθης–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ   
2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ   
3 ΚΡΙΤΣΙΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ   
4 ΜΑΓΚΑΦΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Βαπτιστού–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ   
2 ΜΑΤΘΑΙΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ   
3 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΙΜΙΛΙΟΥ   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Γαλλικού–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ   
2 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   
3 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ   
4 ΚΥΡΙΜΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Γερακαρίου–Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΚΙΖΙΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
2 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΑΜΙΑΝΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Δροσάτου–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΣΗΦ   
2 ΚΟΜΟΥΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΡΩΜΑΝ   
3 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ   
4 ΤΡΟΥΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Ελληνικού–Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ   
2 ΠΟΥΛΤΟΥΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ   

 

 

 

 

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Επταλόφου–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
2 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   
3 ΖΑΒΡΑΚΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΜΙΧΑΗΛ   

 

Τοπική Κοινότητα Ευκαρπίας–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ   
2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ   
3 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Ηλιόλουστου–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΚΟΥΚΕΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ   
2 ΝΤΕΜΙΡΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   
3 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ   
4 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Θεοδοσίων–Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ   
2 ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΕΥΣΕΒΙΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Ισώματος–Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ   
2 ΘΡΗΣΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Καμπάνη–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΗΛΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   
2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ   
3 ΜΑΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ   

 

Τοπική Κοινότητα Καστανεών–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΚΑΪΤΑΛΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ   
2 ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ   
3 ΠΕΤΡΟΚΙΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Κάτω Θεοδωρακίου–Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΚΟΥΡΠΑΛΑΤΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ   
2 ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Κεντρικού–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΗΛΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ   
2 ΗΛΙΑΔΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ   
3 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   
4 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Κοιλαδίου–Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   
2 ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Κοκκινιάς–Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
2 ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΔΡΕΑ   

 

Τοπική Κοινότητα Κορωνούδας–Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
2 ΠΟΓΕΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Κρηστώνης–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ-ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
2 ΚΟΥΤΣΑΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
3 ΜΟΥΛΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
4 ΟΡΜΑΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Λειψυδρίου–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   
2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ   
3 ΚΕΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ   

 

Τοπική Κοινότητα Μανδρών–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΓΕΜΕΝΕΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ   
2 ΚΕΡΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   
3 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Μαυρονερίου–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ   
2 ΚΟΡΟΒΑΝΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΝΙΚΟΣ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   
3 ΚΟΥΖΟΥΚΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
4 ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΣΡΑΗΛ   

 

Τοπική Κοινότητα Μεγάλης Βρύσης–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ   
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ   
3 ΝΙΚΗΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΙΟΓΕΝΗ   
4 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Μεγάλης Στέρνας–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ   
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ   
3 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ   

 

Τοπική Κοινότητα Μελανθίου–Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ   

 

 

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μεσιανού–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΓΙΟΥΚΣΕΛ ΝΑΖΙΦΕ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ   
2 ΙΑΣΟΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΖΑΡΙΑ   
3 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Μικροκάμπου-Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΛΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
2 ΒΕΡΓΕΤΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ   
3 ΣΕΡΑΦΙΔΟΥ ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   
4 ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ   

 

Τοπική Κοινότητα Μουριών–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΖΟΥΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗΣ   
2 ΜΠΟΥΡΛΗ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  
3 ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   
4 ΣΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Μυριοφύτου–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΚΑΛΕΝΔΕΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
2 ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΕΡΡΙΚΟΥ   
3 ΚΕΡΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ   
4 ΛΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ   

 

 

Τοπική Κοινότητα Νέου Αγιονερίου (Αγιονερίου)–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΓΑΪΤΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ   
2 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ   
3 ΠΑΠΑΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ   
4 ΤΣΟΚΛΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Νέου Γυναικοκάστρου–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   
2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ   
3 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
4 ΧΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ   

 

Τοπική Κοινότητα Ξυλοκερατέας–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΔΑΝΑΤΖΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   
2 ΔΡΟΣΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ   
3 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ   
4 ΛΙΑΤΣΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΕΣΤΗ   

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιού Αγιονερίου–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΚΟΥΤΣΟΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
2 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΗ (ΜΕΛΙΝΑ) του ΧΡΗΣΤΟΥ 
3 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΜΑΡΚΟΣ) του ΜΑΡΚΟΥ 
4 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 

Τοπική Κοινότητα Πεδινού–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ-ΛΥΤΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ 
2 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 
3 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
4 ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Πλαγιάς–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ   
2 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ   
3 ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΣΑΒΒΑ   
4 ΚΑΜΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Ποντοκερασέας–Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΓΚΑΛΕΜΠΑ   ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2 ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ  

 

Τοπική Κοινότητα Σταθμού Μουριών–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ   
2 ΒΕΝΤΟΥΡΗ-ΚΑΡΑΝΑΣΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ   
3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
4 ΦΑΡΜΑΚΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ   

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Σταυροχωρίου–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΥΠΟΓΡΑΦΗ
1 ΚΟΣΜΕΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ   
2 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   
3 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Τερπύλλου–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΓΚΑΛΤΣΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ του ΑΝΑΤΟΛΗ   
2 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ   
3 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   
4 ΤΣΟΠΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Τριποτάμου–Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
2 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Φύσκας–Υποψήφιοι Εκπρόσωποι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΟΦΡΩΝΙΟΥ   
2 ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Χέρσου–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ (ΦΙΛΙΚΟΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   
2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ   
3 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΥ   
4 ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ   

 

Τοπική Κοινότητα Χρυσοπέτρας–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΚΥΡΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ   
2 ΝΑΖΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   
3 ΣΑΠΡΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
4 ΣΟΦΟΥ ΧΡΥΣΗ του ΙΩΑΝΝΗ   

 

Τοπική Κοινότητα Χωρυγίου–Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Τοπικής Κοινότητας:

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ   ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ
1 ΑΝΔΡΕΑΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ   
2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ   
3 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ   
4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ   

 

Σχολιάστε