Το πρόγραμμα ομιλιών Τονικίδη
Το πρόγραμμα όλων των προεκλογικών ομιλιών του υποψηφίου δημάρχου Κιλκίς, Παύλου Τονικίδη, έχει ως εξής:
ΠΑΡΑΚΕΥΗ | 2 ΜΑΪΟΥ |
11:00 | ΑΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ |
11:30 | ΑΜΑΡΑΝΤΑ |
12:30 | ΚΟΡΥΦΗ |
18:00 | ΔΟΪΡΑΝΗ |
18:30 | ΑΚΡΙΤΑΣ |
20:00 | ΔΡΟΣΑΤΟ (ΟΜΙΛΙΑ) |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 3 ΜΑΪΟΥ |
10:00 | ΚΙΛΚΙΣ-ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ |
17:00 | ΜΥΡΙΟΦΥΤΟ |
18:00 | ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ |
19:00 | ΜΟΥΡΙΕΣ |
20:00 | Σ.Σ. ΜΟΥΡΙΕΣ (ΟΜΙΛΙΑ) |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 4 ΜΑΪΟΥ |
11:00 | ΗΛΙΟΛΟΥΣΤΟ |
12:00 | ΕΛΕΥΘΕΡΟΧΩΡΙ |
12:30 | Μ.ΣΤΕΡΝΑ |
17:00 | ΖΑΧΑΡΑΤΟ |
17:30 | ΞΥΡΟΒΡΥΣΗ |
17:45 | ΚΟΡΟΜΗΛΙΑ |
18:15 | ΠΛΑΓΙΑ |
19:00 | ΑΓ.ΚΥΡΙΑΚΗ |
19:30 | ΚΑΛΙΝΔΡΙΑ |
20:00 | ΧΕΡΣΟ (ΟΜΙΛΙΑ) |
ΔΕΥΤΕΡΑ | 5 ΜΑΪΟΥ |
10:00 | ΤΕΡΠΥΛΛΟΣ-ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ |
11:00 | ΧΕΙΜΑΔΙΟ ΚΟΙΛΑΔΙ |
11:30 | ΜΥΛΟΧΩΡΙ |
11:45 | ΑΝΤΙΓΟΝΕΙΑ |
12:00 | ΜΟΝΟΛΙΘΙ |
12:15 | ΓΑΒΡΑ |
12:30 | ΚΕΝΤΡΙΚΟ |
13:00 | ΜΑΥΡΟΠΛΑΓΙΑ |
13:30 | ΠΑΛΑΤΙΑΝΟ |
17:00 | ΓΕΡΑΚΑΡΙΟ |
17:30 | ΔΙΒΟΥΝΟ |
18:00 | ΒΑΘΗ |
18:30 | ΚΑΤΩ ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΑ |
18:45 | ΑΝΩ ΘΕΟΔΩΡΑΚΙΑ |
19:00 | ΣΠΟΥΡΓΙΤΗ |
19:15 | ΦΥΣΚΑ |
20:00 | ΕΥΚΑΡΠΙΑ (ΟΜΙΛΙΑ) |
ΤΡΙΤΗ | 6 ΜΑΪΟΥ |
10:00 | ΠΛΑΓΙΟΧΩΡΙ |
10:20 | ΚΟΚΚΙΝΙΑ |
10:40 | ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΕΙΟ |
11:00 | ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΣ |
11:20 | ΑΓ.ΜΑΡΚΟΣ |
11:40 | ΠΑΡΟΧΘΙΟ |
12:00 | ΠΟΝΤΟΚΕΡΑΣΙΑ |
17:00 | ΣΕΒΑΣΤΟ |
17:30 | ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ |
18:00 | ΔΙΠΟΤΑΜΟΣ |
18:30 | ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ |
20:00 | ΤΕΡΠΥΛΛΟΣ (ΟΜΙΛΙΑ) |
ΤΕΤΑΡΤΗ | 7 ΜΑΪΟΥ |
10:00 | ΑΝΩ ΠΟΤΑΜΙΑ |
10:20 | ΚΑΤΩ ΠΟΤΑΜΙΑ |
10:40 | ΛΕΙΨΥΔΡΙΟ |
11:00 | ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΙΑ |
11:20 | ΛΑΟΔΙΚΗΝΟ |
11:40 | ΧΡΥΣΟΠΕΤΡΑ |
12:00 | ΦΑΝΑΡΙ |
12:20 | ΠΥΡΓΩΤΟ |
13:10 | ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ |
17:00 | ΜΕΛΑΝΘΙΟ |
18:00 | ΡΙΖΑΝΑ |
18:15 | ΙΣΩΜΑ |
18:30 | ΘΕΟΔΟΣΙΑ |
19:00 | ΕΛΛΗΝΙΚΟ |
19:30 | ΑΝΑΒΡΥΤΟ |
20:00 | ΚΟΡΩΝΟΥΔΑ |
20:30 | ΕΠΤΑΛΟΦΟΣ (ΟΜΙΛΙΑ) |
ΠΕΜΠΤΗ | 8 ΜΑΪΟΥ |
21:00 | ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΕΤΕΡΟΔΗΜΟΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΛΑΖΑΡΙΣΤΕΣ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 9 ΜΑΪΟΥ |
18:00 | ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ |
18:30 | ΣΤΑΥΡΟΧΩΡΙ |
19:00 | ΚΑΣΤΑΝΙΕΣ |
19:30 | ΜΕΓ.ΒΡΥΣΗ |
20:00 | ΒΑΠΤΙΣΤΗΣ |
20:30 | ΧΩΡΥΓΙ (ΟΜΙΛΙΑ) |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 10 ΜΑΪΟΥ |
10:00 | ΚΙΛΚΙΣ-ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ |
17:30 | ΚΡΗΣΤΩΝΗ |
18:00 | ΚΟΛΧΙΔΑ |
18:30 | ΠΕΔΙΝΟ |
19:30 | ΜΑΝΔΡΕΣ |
20:30 | ΚΑΜΠΑΝΗ (ΟΜΙΛΙΑ) |
ΚΥΡΙΑΚΗ | 11 ΜΑΪΟΥ |
10:00 | Π.ΑΓΙΟΝΕΡΙ-ΛΑΪΚΗ ΑΓΟΡΑ |
18:00 | ΠΙΚΡΟΛΙΜΝΗ |
18:30 | ΞΥΛΟΚΕΡΑΤΙΑ |
19:00 | ΓΑΛΛΙΚΟΣ |
20:00 | ΑΓ.ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ |
20:30 | Ν.ΣΑΝΤΑ (ΟΜΙΛΙΑ) |
ΔΕΥΤΕΡΑ | 12 ΜΑΪΟΥ |
20:30 | ΚΙΛΚΙΣ (ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΟΜΙΛΙΑ) |
ΤΡΙΤΗ | 13 ΜΑΪΟΥ |
18:00 | Μ.ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ |
18:30 | ΑΝΩ ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ |
20:00 | ΜΑΥΡΟΝΕΡΙ (ΟΜΙΛΙΑ) |
ΤΕΤΑΡΤΗ | 14 ΜΑΪΟΥ |
18:00 | ΛΕΒΕΝΤΟΧΩΡΙ |
18:30 | ΜΕΣΙΑΝΟ |
19:00 | ΔΑΦΝΟΧΩΡΙ |
19:15 | Π.ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟ |
19:45 | ΚΑΤΩ ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ |
20:30 | Ν.ΓΥΝΑΙΚΟΚΑΣΤΡΟ (ΟΜΙΛΙΑ) |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 16 ΜΑΪΟΥ |
18:30 | ΜΙΚΡΟΚΑΜΠΟΣ |
19:30 | ΑΝΘΟΦΥΤΟ |
20:30 | Ν.ΑΓΙΟΝΕΡΙ (ΟΜΙΛΙΑ) |