Εξανέστη από το… βήμα του twitter -

Την Πέμπτη η Λαϊκή του Κιλκίς -

Έργα 1,2 εκατ. για συντήρηση δρόμου -

Συνέχισε με νίκη και καλή εμφάνιση

Την πέμπτη του νίκη στο πρωτάθλημα πέτυχε ο Μ.Γ.Σ. Άρης Παντελεήμονα στην αναμέτρηση με την Δόξα Καμπάνη επικρατώντας άνετα με 3-1 σκορ. Προηγήθηκε με δυο τέρματα του, εξαιρετικού σε αυτήν την αναμέτρηση, Ρωσσίδη Άκη στο πρώτο ημίχρονο ενώ ο  «αειθαλής» Λιθοξόπουλος Φώτης σημείωσε το 3-0 στα μέσα του δευτέρου. Το τελικό 3-1 διαμορφώθηκε με τέρμα των φιλοξενούμενων στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης.

Μετά και το τέλος της όγδοης αγωνιστικής η ομάδα βρέθηκε στην 5η θέση του βαθμολογικού πίνακα με 15 βαθμούς και συντελεστή 20-14 τέρματα.

Επόμενη αναμέτρηση για τον Μ.Γ.Σ. Άρη Παντελεήμονα το Σάββατο 29 Νοεμβρίου στις 15:00 εκτός έδρας με την Ηρακλή Κοιλαδίου για την 9η αγωνιστική του πρωταθλήματος.