Νέα οχήματα στο Δήμο Παιονίας -

Χωρίς δομή Αναφοράς το Κιλκίς -

Ανδρίτσος: Ανακρίβειες ΠΟΕΔΗΝ -

Πολυβόλο ο Κιλκισιακός Β`

Νίκη με πολλά γκολ για τη δεύτερη ομάδα του Κιλκισιακού που πέρασε με 6-2 από την έδρα της Ξηρόβρυσης, φτάνοντας έτσι στη πέμπτη θέση και τους 23 βαθμούς, έχοντας και αγώνα λιγότερο.

Στο 23′ ο Στέλιος Φιλιππίδης άνοιξε το σκορ και δέκα λεπτά αργότερα ο Παναγιώτης Κοσμερίδης πέτυχε το 2-0. Με το ξεκίνημα της επανάληψης ο Φιλιππίδης και πάλι ανέβασε τον δείκτη του σκορ στο 3-0.

Η Ξηρόβρυση στο επόμενο δεκάλεπτο μείωσε σε 3-2, όμως εκεί ο Κιλκισιακός Β΄ σοβαρεύτηκε, και από το 65′ μέχρι το τέλος του ματς πέτυχε τρία γκολ με τους Κοσμερίδη, Σταύρο Πουρσανίδη και Ιορδάνη Κυριακίδη.

Την επόμενη αγωνιστική το συγκρότημα του Θωμά Σαραφίδη υποδέχεται το Μαυρονέρι.

ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ Β΄: Κουτουκιάς, Πουρσανίδης, Κωτάκης, Χ. Ζαμανόπουλος, Η. Κουραλίδης, Γ. Κουραλίδης (50′ Δούκας), Φιλιππίδης (58′ Μαζμανίδης), Κελεσίδης, Κοσμερίδης, Μαλάνια (58′ Κυριακίδης), Π. Ζαμανόπουλος.