My Twitter Feed

9 Σεπτέμβριος, 2018

ΕΙΔΗΣΕΙΣ.ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ:

Ο όμιλος του Αλέξανδρου Κιλκίς -

Κυριακή, 9 Σεπτέμβριος, 2018

Επίσκεψη Κουτσούμπα στη ΒΙΠΕ -

Κυριακή, 9 Σεπτέμβριος, 2018

ΝΔ: Επίσκεψη κλιμακίου σε Κιλκίς -

Σάββατο, 8 Σεπτέμβριος, 2018

Εγκαίνια Κέντρου Κοινότητας Κιλκίς -

Σάββατο, 8 Σεπτέμβριος, 2018

Επίσκεψη κλιμακίου του ΚΙΝΑΛ -

Σάββατο, 8 Σεπτέμβριος, 2018

Χιλιάδες και φέτος στο «πανηγύρι» -

Σάββατο, 8 Σεπτέμβριος, 2018

Γάβρα: Εκδήλωση τιμής και μνήμης -

Σάββατο, 8 Σεπτέμβριος, 2018

Κρίσιμη συνέλευση για ΑΛΟΥΜΥΛ -

Τετάρτη, 5 Σεπτέμβριος, 2018

Ο όμιλος του Αλέξανδρου Κιλκίς

Στον 1ο Όμιλο της Γ` Εθνικής θα συμμετάσχει φέτος ο Αλέξανδρος Κιλκίς, ως πρωταθλητής της Α1 Κιλκίς κατά την παρελθούσα αγωνιστική περίοδο.

Αντίπαλοι της κιλκισιώτικης ομάδας θα είναι ο Εθνικός Αλεξανδρούπολης, ο ΠΑΟΚ Κοσμίου, ο Άρης Αβάτου, ο Ορφέας Ξάνθης, η Ασπίδα Ξάνθης, η Καβάλα, ο Νέστος Χρυσούπολης, ο Αετός Ορφανού, ο Κεραυνός Πέρνης, ο Πανσερραϊκός, ο Εθνικός Σιδηροκάστρου, ο Απόλλων Παραλιμνίου και η ΑΕ Καλαμπακίου.

Οι άλλοι όμιλοι της κατηγορίας -η κλήρωση για τους οποίους θα διεξαχθεί την Τετάρτη 12 Σεπτεμβρίου, ενώ η έναρξη των αγωνιστικών υποχρεώσεων προγραμματίζεται για τις 30 Σεπτεμβρίου- είναι οι εξής:

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Άρης Παλαιοχωρίου, Μακεδονικός, Αλμωπός Αριδαίας, Εδεσσαϊκός, Αγροτικός Αστέρας, ΑΠΕ Λαγκαδά, Βέροια, ΠΑΟ Κουφαλίων, Ολυμπιακός Κυμίνων, ΠΟ Τριγλίας, ΑΣ Γιαννιτσά, Νίκη Αγκαθιάς, Μελιτέας Μελίτης, Ερμής Αμυνταίου

3ος ΟΜΙΛΟΣ
Τηλυκράτης Λευκάδας, Μακεδονικός Φούφα, Θεσπρωτός, ΑΕ Λευκίμμης, Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας, Θρίαμβος Σερβανιών, Μακεδονικός Σιάτιστας, Γρεβενά Αεράτα, Σούλι Παραμυθιάς, ΑΟ Φλωριάδας, Κρόνος Αργυράδων, Αχέρων Καναλακίου, Ναυπακτιακός Αστέρας

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Πιερικός, Αχιλλέας Νεοκαισάρειας, Νίκη Βόλου, Αστέρας Ιτέας, ΓΣ Αλμυρού, Ολυμπιακός Βόλου, ΑΟ Σελλάνων, Οικονόμος Τσαριτσάνης, ΑΣ Μετέωρα, Θησέας Αγριάς, Αναγέννηση Καρδίτσας, Απόλλων Μακρυχωρίου, Φωκικός, ΑΟ Στυλίδας

5ος ΟΜΙΛΟΣ
Εθνικός Πειραιά, Προοδευτική, ΑΠΟ Κερατσίνι, Ιωνικός, Ατρόμητος Πειραιά, Αμπελακιακός, ΟΦ Ιεράπετρας, ΑΕ Νεάπολης, Ατσαλένιος, Γιούχτας, ΑΟ Επισκοπής, ΑΟ Παλαιόχωρας, ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6ος ΟΜΙΛΟΣ
Καλλιθέα, Αιγάλεω, Ηλυσιακός, Αγιος Ιερόθεος, Αγιοι Ανάργυροι, Χαραυγιακός, ΑΟ Χαλκίδας, Απόλλων Ερέτριας, ΠΑΣ Κόρινθος, Πανθηραϊκός, Θύελλα Καμαρίου, Αιολικός

7ος ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ Κατασταρίου, ΑΟ Εικοσιμίας, Καλαμάτα, Πάμισος, Αστέρας Βλαχιώτη, ΑΕ Πελλάνας, Ερμιονίδα, Παναργειακός, Ενωση Λέρνας, Ασπρόπυργος, Μανδραϊκός, ΑΟ Υπάτου

8ος ΟΜΙΛΟΣ
Διαγόρας Ρόδου, Ιάλυσος, Φοίβος Κρεμαστής, Αχαρναϊκός, Θύελλα Ραφήνας, Παλληνιακός, Παναιγιάλειος, Διαγόρας Βραχνέικων, Πανομβριακός, Αστέρας Αμαλιάδας, Πανηλειακός, ΠΑΟ Βάρδας, Νίκη Τραγανού.

Σχολιάστε