Ο συνδυασμός της Σ. Συμεωνίδου
Ο συνδυασμός ΠΑΙΟΝΙΑ ΕΝ ΔΡΑΣΕΙ με υποψήφια δήμαρχο την Σόνια Συμεωνίδου, όπως κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο, έχει ως εξής:
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΞΙΟΥΠΟΛΗΣ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ | ||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΣ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ | ||
ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΣΩΦΡΟΝΙΟΥ | ||
ΠΑΛΛΑΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ | ||
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ- ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΥΖ.ΣΤΕΡΓΙΟΥ | ||
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΑΝΙΡΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | ||
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑΣ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΓΑΛΟΥΠΗ ΔΡΟΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ||
ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ | ||
ΚΡΙΒΕΝΤΣΗΣ ΘΑΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ | ||
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ||
ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ||
ΠΟΥΛΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ||
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΔΕΛΗΠΑΛΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ | ||
ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | ||
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ||
ΣΙΑΦΑΡΑ – ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ | ||
ΣΤΑΥΡΑΚΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ||
ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΔΟΥΛΟΥ | ||
ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ | ||
ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΘΕΟΚΛΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΞΙΟΧΩΡΙΟΥ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΠΡΟΥ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΖΑΦΕΙΡΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ||
ΜΑΤΡΑΛΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΗΛΙΑ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΦΕΙΟΧΩΡΙΟΥ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΚΑΖΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΠΗΣ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΓΚΕΛΗΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ | ||
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | ||
ΧΑΪΤΙΔΟΥ ΝΑΝΤΕΖΝΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ||
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΙΒΑΣ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΓΚΙΓΚΗ ΟΛΓΑ του ΠΕΤΡΟΥ | ||
ΣΤΟΪΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΙΔΟΜΕΝΗΣ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΑΚΡΙΤΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ | ||
ΣΙΩΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ||
ΤΕΡΤΣΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΝΕΑΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΙΡΗΝΙΚΟΥ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΥΖΩΝΩΝ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ | ||
ΛΙΟΚΑΥΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | ||
ΤΗΡΕΚΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΥΡΩΠΟΥ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ||
ΚΟΥΣΚΟΥΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΛΥΣΣΑΝΔΡΟΥ | ||
ΛΑΜΠΡΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΠΗΣ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΔΟΝΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ | ||
ΜΠΟΖΙΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΡΗΣ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΡΩΝΑΣ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΒΑΔΙΩΝ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΝΙΡΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | ||
ΣΑΟΥΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΜΝΟΤΟΠΟΥ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΙΑΣ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΙΚΡΟΔΑΣΟΥΣ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΓΚΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | ||
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ | ||
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΣΗΦ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΚΑΡΑΚΑΦΤΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ | ||
ΠΕΝΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ | ||
ΣΤΑΜΕΝΙΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΕΤΡΟΥ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΥΚΟΔΑΣΟΥΣ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΔΑΒΙΔΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ||
ΜΕΛΙΚΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | ||
ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ του ΒΥΡΩΝ | ||
ΣΟΥΡΑΪΛΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΣΕΡΓΚΕΪ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΓΙΑΣ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΣΑΒΒΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ | ||
ΤΣΑΧΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΠΕΤΡΟΥ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ | ||
ΚΙΤΣΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ | ||
ΜΟΥΡΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ | ||
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΝΤΟΗΡΑΚΛΕΙΑΣ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ||
ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ||
ΠΗΛΙΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ||
ΧΑΡΤΟΜΑΤΣΙΔΟΥ ΣΟΥΜΕΛΑ (ΜΕΝΙΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΥΖΙΩΝ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΚΟΥΛΗΣ) του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ | ||
ΔΟΝΤΣΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ | ||
ΝΑΛΜΠΑΝΤΙΔΗΣ ΖΗΣΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΡΑ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΚΙΟΣΕ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΘΗ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ||
ΤΡΑΪΑΝΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ | ||
ΤΡΑΪΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΟΥΜΠΑΣ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΠΑΛΑΙΣΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΣΗΜΑΚΗ | ||
ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ | ||
ΤΣΙΦΤΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ – ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΑΝΟΥ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΛΑΜΠΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ | ||
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ | ||
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΙΛΥΡΙΑΣ | ||
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ | ||
ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ | ||
ΑΪΒΑΖΙΔΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ | ||
ΚΥΜΠΑΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ | ||
ΜΟΛΛΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ |