My Twitter Feed

17 Φεβρουάριος, 2019

ΕΙΔΗΣΕΙΣ.ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ:

Το Πάϊκο πήρε το ντέρμπι της Παιονίας -

Κυριακή, 17 Φεβρουάριος, 2019

«Παρεμβάσεις τώρα στη ΠΑΘΕ» -

Σάββατο, 16 Φεβρουάριος, 2019

«Οι άποροι δεν χρειάζονται σόου» -

Παρασκευή, 15 Φεβρουάριος, 2019

Ανασχηματισμός της κυβέρνησης -

Παρασκευή, 15 Φεβρουάριος, 2019

Τι προβλέπει η β` φάση του ΤΕΒΑ -

Παρασκευή, 15 Φεβρουάριος, 2019

ΚΚΕ: Εκλογή νέας ΤΕ και γραμματέα -

Παρασκευή, 15 Φεβρουάριος, 2019

Αγωγές από συνταξιούχους -

Παρασκευή, 15 Φεβρουάριος, 2019

30 «διμηνίτες» στο Δήμο Κιλκίς -

Πέμπτη, 14 Φεβρουάριος, 2019

Κιλκισιακός: Ξεκινάει με …ρεπό!

Με …ρεπό ξεκινάει ο Κιλκισιακός τη φετινή αγωνιστική περιπέτειά του στη Γ` Εθνική, αφού η κλήρωση που διενεργήθηκε χθες Δευτέρα στα γραφεία της ΕΠΟ τον ήθελε να είναι η πρώτη από τις 29 ομάδες του 2ου Ομίλου που θα αναπαυτεί!

Οι αγωνιστικές υποχρεώσεις της ομάδας του Κιλκίς ξεκινούν την 2η αγωνιστική στην έδρα της με αντίπαλο τον Άρη Παλαιοχωρίου, ενώ στην συνέχεια παίζει εκτός έρδρας με τον ΑΟ Καρδίας.

Η Επιτροπή Διοργανώσεων έκανε αποδεκτά τα αιτήματα συμμετοχής των σωματείων ΑΕΠ Ηρακλής και ΑΕ Καρδίτσας, τα οποία τοποθέτησε στον 2ο όμιλο, καθώς και το αίτημα αποχώρησης του σωματείου Ποσειδών Νέων Πόρων, που επίσης είχε τοποθετηθεί στον 2ο όμιλο της διοργάνωσης. Με τον Ηρακλή, ο Κιλκισιακός παίζει την 7η αγωνιστική στη Θεσσαλονίκη.

Το πρωτάθλημα ξεκινά την 1η Οκτωβρίου και στο τέλος θα πραγματοποιηθούν πλέι οφ σε δύο ομίλους για να γίνουν γνωστές οι ομάδες που θα ανέβουν στη Football League.

Ολόκληρο το πρόγραμμα του 2ου Ομίλου

1η αγωνιστική
Άρης Παλαιοχωρίου ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΟ Καρδίας Πιερικός
ΑΕ Καρίτσας Ηρακλής
Μακεδονικός Αλμωπός Αριδαίας
Αγροτικός Αστέρας Καμπανιακός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Νάουσα
Κιλκισιακός ΡΕΠΟ

2η αγωνιστική

Κιλκισιακός Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας Εδεσσαϊκός
ΑΠΕ Λαγκαδά ΑΕ Καρίτσας
Πιερικός Μακεδονικός
Ηρακλής Αγροτικός Αστέρας
Αλμωπός Αριδαίας Νάουσα
Καμπανιακός Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
ΑΟ Καρδίας ΡΕΠΟ

3η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου Εδεσσαϊκός
ΑΟ Καρδίας Κιλκισιακός
ΑΕ Καρίτσας ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας ΑΠΕ Λαγκαδά
Νάουσα Πιερικός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ηρακλής
Αλμωπός Αριδαίας Καμπανιακός
Μακεδονικός ΡΕΠΟ

4η αγωνιστική

ΑΟ Καρδίας Άρης Παλαιοχωρίου
Εδεσσαϊκός ΑΕ Καρίτσας
Κιλκισιακός Μακεδονικός
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας Αγροτικός Αστέρας
ΑΠΕ Λαγκαδά Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Πιερικός Καμπανιακός
Ηρακλής Αλμωπός Αριδαίας
Νάουσα ΡΕΠΟ

5η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου ΑΕ Καρίτσας
Μακεδονικός ΑΟ Καρδίας
Αγροτικός Αστέρας Εδεσσαϊκός
Νάουσα Κιλκισιακός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αλμωπός Αριδαίας ΑΠΕ Λαγκαδά
Πιερικός Ηρακλής
Καμπανιακός ΡΕΠΟ

6η αγωνιστική

Μακεδονικός Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΕ Καρίτσας Αγροτικός Αστέρας
ΑΟ Καρδίας Νάουσα
Εδεσσαϊκός Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Κιλκισιακός Καμπανιακός
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας Αλμωπός Αριδαίας
ΑΠΕ Λαγκαδά Πιερικός
Ηρακλής ΡΕΠΟ

7η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου Αγροτικός Αστέρας
Νάουσα Μακεδονικός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων ΑΕ Καρίτσας
Καμπανιακός ΑΟ Καρδίας
Αλμωπός Αριδαίας Εδεσσαϊκός
Ηρακλής Κιλκισιακός
Πιερικός ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
ΑΠΕ Λαγκαδά ΡΕΠΟ

8η αγωνιστική

Νάουσα Άρης Παλαιοχωρίου
Αγροτικός Αστέρας Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Μακεδονικός Καμπανιακός
ΑΕ Καρίτσας Αλμωπός Αριδαίας
ΑΟ Καρδίας Ηρακλής
Εδεσσαϊκός Πιερικός
Κιλκισιακός ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας ΡΕΠΟ

9η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Καμπανιακός Νάουσα
Αλμωπός Αριδαίας Αγροτικός Αστέρας
Ηρακλής Μακεδονικός
Πιερικός ΑΕ Καρίτσας
ΑΠΕ Λαγκαδά ΑΟ Καρδίας
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας Κιλκισιακός
Εδεσσαϊκός ΡΕΠΟ

10η αγωνιστική

Καμπανιακός Άρης Παλαιοχωρίου
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Αλμωπός Αριδαίας
Νάουσα Ηρακλής
Αγροτικός Αστέρας Πιερικός
Μακεδονικός ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΟ Καρδίας ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Εδεσσαϊκός Κιλκισιακός
ΑΕ Καρίτσας ΡΕΠΟ

11η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου Αλμωπός Αριδαίας
Ηρακλής Καμπανιακός
Πιερικός Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
ΑΠΕ Λαγκαδά Νάουσα
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας Μακεδονικός
Κιλκισιακός ΑΕ Καρίτσας
Εδεσσαϊκός ΑΟ Καρδίας
Αγροτικός Αστέρας ΡΕΠΟ

12η αγωνιστική

Ηρακλής Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας Πιερικός
Καμπανιακός ΑΠΕ Λαγκαδά
Νάουσα ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αγροτικός Αστέρας Κιλκισιακός
Μακεδονικός Εδεσσαϊκός
ΑΕ Καρίτσας ΑΟ Καρδίας
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων ΡΕΠΟ

13η αγωνιστική

Άρης Παλαιοχωρίου Πιερικός
ΑΠΕ Λαγκαδά Ηρακλής
ΑΣΦ Αλεξάνδρειας Καμπανιακός
Κιλκισιακός Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Εδεσσαϊκός Νάουσα
ΑΟ Καρδίας Αγροτικός Αστέρας
ΑΕ Καρίτσας Μακεδονικός
Αλμωπός Αριδαίας ΡΕΠΟ

14η αγωνιστική

ΑΠΕ Λαγκαδά Άρης Παλαιοχωρίου
Ηρακλής ΑΣΦ Αλεξάνδρειας
Αλμωπός Αριδαίας Κιλκισιακός
Καμπανιακός Εδεσσαϊκός
Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων ΑΟ Καρδίας
Νάουσα ΑΕ Καρίτσας
Αγροτικός Αστέρας Μακεδονικός
Πιερικός ΡΕΠΟ

15η αγωνιστική

ΑΣΦ Αλεξάνδρειας ΑΠΕ Λαγκαδά
Κιλκισιακός Πιερικός
Εδεσσαϊκός Ηρακλής
ΑΟ Καρδίας Αλμωπός Αριδαίας
ΑΕ Καρίτσας Καμπανιακός
Μακεδονικός Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Αγροτικός Αστέρας Νάουσα
Άρης Παλαιοχωρίου ΡΕΠΟ

Σχολιάστε