Χαμόγελα απ`τα 2 μόνο κρούσματα -

Τρίτη, 19 Ιανουαρίου, 2021

Η Σ. Μπεκατώρου δεν είναι η μόνη -

Άρης: Βαριά ήττα στο Μεταλλικό.

Οι πολλές ελλείψεις βασικών ποδοσφαιριστών στέρησαν από την ομάδα του Μ.Γ.Σ. Άρη Παντελεήμονα άλλη μια καλή εμφάνιση οδηγώντας τον σε συντριβή από την Νεότητα Μεταλλικού με το βαρύ 5-0 σκορ.

Οι γηπεδούχοι που κυριάρχησαν στην αναμέτρηση «ξεκλείδωσαν»την άμυνα του Μ.Γ.Σ. Άρη Παντελεήμονα στο τελευταίο λεπτό του πρώτου ημιχρόνου ενώ στο ξεκίνημα του δευτέρου πέτυχαν μέσα στα πρώτα δέκα λεπτά άλλα τρία τέρματα.

Το τελικό σκορ διαμορφώθηκε προς το τέλος της αναμέτρησης με ένα ακόμη τέρμα ολοκληρώνοντας τον θρίαμβο των γηπεδούχων. Μετά την ολοκλήρωση και της δέκατης αγωνιστικής η ομάδα βρίσκετε στην 6η θέση του βαθμολογικού πίνακα με 11 βαθμούς και συντελεστή 11-16 τέρματα.

Επόμενη αναμέτρηση για τον Μ.Γ.Σ. Άρη Παντελεήμονα την Κυριακή 2 Δεκεμβρίου εντός έδρας στις 15:00με αντίπαλο την Δόξα Παλαιού Γυναικοκάστρου.